Kontakta oss

Varmt välkommen att höra av dig!

Våra kontor

Ledning

Niklas Wahlman

Teknik och projektledning

Niklas Wahlman

Ansvarig teknik & projektledning

Norrköping


+46 704-182369
niklas@awenkon.se

Jim Rapp

Projektledare/Automation
Örebro

076-645 57 82
jim.rapp@awenkon.se

Nicklas Fröberg

Projektledare/System
Norrköping

076-948 60 70
nicklas.froberg@awenkon.se

Johan Axelsson

Projektledare/Reglerteknik/Instrumet
Örebro

076-677 96 10
johan.axelsson@awenkon.se

Denny Lötstrand

Elbesiktning/Elteknik
Örebro

073-630 77 87
denny.lotstrand@awenkon.se

Viktoria Edlund

Projektledare
Norrköping

073-423 45 18
viktoria.edlund@awenkon.se

Tomas Stoetzer

Teamlead Örebro, Projektledare

Örebro


070-854 97 69
tomas.stoetzer@awenkon.se

Boel Knutsson

Projektledare/Mekaniska komponenter - Norrköping

073-698 35 70
boel.knutsson@awenkon.se

Fredrik Asterling

Projektledare/Instrument/Pumpar
Örebro

076-896 21 77
 fredrik.asterling@awenkon.se

Drift och underhåll

Håkan Johansson

VD / Ansvarig drift & underhåll Västervik

+46 73-208 10 00‬
hakan@awenkon.se

Daniel Berglund

Ted Johansson

Tony Jansson

Urban Fjälltorp

Alexander Tolvtin

Skicka ett meddelande till oss

Har ni ett projekt på gång?

Kontakta oss